Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий Netis P106GC
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1021673-01-Т2
2 136 ₴
1 602 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Комутатор Netis P106GС Gigabit Ethernet PoE+ є прекрасним рішенням для створення домашньої або офісної мережі. Сумісність із PoE камерами; Wi-Fi точками доступу та іншим обладнанням; зокрема без підтримки PoE для передавання даних у мережі. Усі 4 порти RJ45 (зі швидкістю 10/100/1000 Мбіт/с) підтримують технологію живлення через Ethernet (PoE+). Пристрій автоматично розпізнає і подає живлення на обладнання; що підтримує стандарти IEEE 802.3af і IEEE 802.3at: наприклад; PoE точки доступу; IP-телефони; IP-камери тощо. При цьому електроживлення і дані передаються по одному і тому ж кабелю; що дозволяє підключити до мережі нові пристрої; розташовані далеко від ліній електроживлення або розеток.
Особливості:- 5 x 10/100/1000 Мбіт/с портів RJ45 з автоматичним узгодженням; 4 портів із функцією PoE.
- Підтримує потужність PoE до 30 Вт для кожного порту PoE; 68 Вт для всіх портів PoE.
- Підтримує PoE IEEE 802. 3at/af сумісний пристрій живлення (PD).
- Керування потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму і зворотне для напівдуплексного режиму.
- Пропускна здатність комутаційної мережі 12 Гбіт/с.
- Підтримка таблиці MAC-адрес 2K; автонавчання і автозбереження MAC-адрес.
- Автоматичне виявлення і перезавантаження пристроїв POE; що не реагують.
- Підтримка QoS; більш плавне передавання відеомоніторингу.
- Підтримка ізоляції портів LAN.
- Сталевий корпус.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 2048 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | P106GC |
| Блок живлення | вбудований |
| Можливість віддаленого керування | некерований |
| Висота | 34 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 125 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 1000TX портів | 4x10/100/1000TX |
| Кількість LAN портів | 4x10/100/1000/10000TX |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE+ |
| Кількість портів Uplinks | 1 x SFP |
| Кількість портів | 6 |
| Комутаційна здатність | 12 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Мoдель | P106GC |
| Живлення | 100-240 В |
| Порти | 4 x PoE 1000/Base-T |
| Робоча температура | от 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 x |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40 до 70 C |
| Тип | некерований |
| Вимоги PoE | 30 Вт на порт |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 602 ₴



