Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-4 (VIGI-C540-4)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1021835-01-Т2
6 376 ₴
4 782 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-4 (VIGI-C540-4) – ваш надійний партнер у забезпеченні безпеки; здатний забезпечити чітке та деталізоване зображення завдяки високій роздільній здатності 4 Мп (2560 x 1440). Оснащена передовою CMOS-матрицею з прогресивним скануванням і фіксованим об’єктивом із фокусною відстанню 4 мм; ця IP-камера надає широке поле зору: 79° по горизонталі та 43° по вертикалі; дозволяючи охопити більшу площу спостереження.
Однією з ключових особливостей цієї камери є комбіноване підсвічування; яке складається з інфрачервоного (ІЧ) та LED-підсвічування. Це дозволяє отримувати якісне зображення навіть у повній темряві на відстані до 30 м. З підсвічуванням; що має довжину хвилі в 850 нм; ця камера забезпечує освітлення в умовах недостатнього природного світла; зберігаючи деталізацію та чіткість.
Ця PTZ IP-камера ідеально підходить для різноманітних умов завдяки захисту класу IP66. Корпус з пластику надійно захищає внутрішні компоненти від пилу та води; дозволяючи використовувати камеру в несприятливих погодних умовах з діапазоном робочих температур від -30°C до +60°C і максимальною вологістю до 95%.
Інтеграція сучасних технологій; як-от зниження шумів 3D DNR і динамічний діапазон DWDR; забезпечують високу якість зображення навіть в умовах різких змін освітлення. Такі функції; як BLC (компенсація заднього освітлення) та HLC (компенсація високих світлових точок); роблять ваші записи максимально чіткими та деталізованими.
Додатково; камера обладнана вбудованим мікрофоном і динаміком для аудіомоніторингу; що дає змогу не тільки бачити події; але й чути їх. Завдяки розширеним функціям; як-от детекція людини; розпізнавання транспортного засобу; і виявлення руху; ви завжди будете в курсі подій на вашій території. Камера буде слати вам сповіщення при перетині визначених зон та контролювати входи та виходи в області.
Управління TP-Link VIGI C540-4 здійснюється за допомогою зручних інтерфейсів – веб-інтерфейс користувача; інтерфейс NVR UI; додаток VIGI і менеджер безпеки VIGI. Камера підтримує індивідуальні маршрути патрулювання та автоматичне відстеження; забезпечуючи додаткові можливості для моніторингу ключових зон; підвищуючи безпеку вашого помешкання або офісу.
Камера TP-Link VIGI C540-4 – це багатофункціональний пристрій; який стане надійним рішенням для будь-якого середовища; де необхідна висока якість зображення та розумні функції захисту.
Камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-4 (VIGI-C540-4) – ваш надійний партнер у забезпеченні безпеки; здатний забезпечити чітке та деталізоване зображення завдяки високій роздільній здатності 4 Мп (2560 x 1440). Оснащена передовою CMOS-матрицею з прогресивним скануванням і фіксованим об’єктивом із фокусною відстанню 4 мм; ця IP-камера надає широке поле зору: 79° по горизонталі та 43° по вертикалі; дозволяючи охопити більшу площу спостереження.
Однією з ключових особливостей цієї камери є комбіноване підсвічування; яке складається з інфрачервоного (ІЧ) та LED-підсвічування. Це дозволяє отримувати якісне зображення навіть у повній темряві на відстані до 30 м. З підсвічуванням; що має довжину хвилі в 850 нм; ця камера забезпечує освітлення в умовах недостатнього природного світла; зберігаючи деталізацію та чіткість.
Ця PTZ IP-камера ідеально підходить для різноманітних умов завдяки захисту класу IP66. Корпус з пластику надійно захищає внутрішні компоненти від пилу та води; дозволяючи використовувати камеру в несприятливих погодних умовах з діапазоном робочих температур від -30°C до +60°C і максимальною вологістю до 95%.
Інтеграція сучасних технологій; як-от зниження шумів 3D DNR і динамічний діапазон DWDR; забезпечують високу якість зображення навіть в умовах різких змін освітлення. Такі функції; як BLC (компенсація заднього освітлення) та HLC (компенсація високих світлових точок); роблять ваші записи максимально чіткими та деталізованими.
Додатково; камера обладнана вбудованим мікрофоном і динаміком для аудіомоніторингу; що дає змогу не тільки бачити події; але й чути їх. Завдяки розширеним функціям; як-от детекція людини; розпізнавання транспортного засобу; і виявлення руху; ви завжди будете в курсі подій на вашій території. Камера буде слати вам сповіщення при перетині визначених зон та контролювати входи та виходи в області.
Управління TP-Link VIGI C540-4 здійснюється за допомогою зручних інтерфейсів – веб-інтерфейс користувача; інтерфейс NVR UI; додаток VIGI і менеджер безпеки VIGI. Камера підтримує індивідуальні маршрути патрулювання та автоматичне відстеження; забезпечуючи додаткові можливості для моніторингу ключових зон; підвищуючи безпеку вашого помешкання або офісу.
Камера TP-Link VIGI C540-4 – це багатофункціональний пристрій; який стане надійним рішенням для будь-якого середовища; де необхідна висока якість зображення та розумні функції захисту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 198 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналитика | перетин лінії |
| Артикул | VIGI-C540-4 |
| Вид | PTZ |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 172 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Додаткові функції | шумозаглушення 3D DNR |
| Клас захищеності | IP66 |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | VIGI C540-4 |
| об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміщення | На вулиці |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | Дротові |
| Тип підсвічування | комбінована (ІК + LED) |
| Кут огляду за вертикаллю | 43° |
| Кут огляду по горизонталі | 79° |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 782 ₴










