Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Акумулятор до ноутбука ASUS ZenBook S13 UX392 (C31N1821) 11.4V 4210mAh PowerPlant (NB431939)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1022905-01-Т2
4 361 ₴
3 271 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Тип - Li-Pol; вид - ліцензійний; ємність - 4210 mAh; кількість комірок - 3 cell; напруга - 11.4V; 193 г
Тип - Li-Pol; вид - ліцензійний; ємність - 4210 mAh; кількість комірок - 3 cell; напруга - 11.4V; 193 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | C31N1821. 0B200-03210100. |
| Артикул | NB431939 |
| Вага | 193 г |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 4210 mAh |
| Кількість осередків | 3 cell |
| Мoдель | ASUS ZenBook S13 UX392 (C31N1821) 11.4V 4210mAh |
| Напруга | 11.4 V |
| Розміри | 300x90x5 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 271 ₴

