Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Акумулятор до ноутбука ASUS ZenBook Pro UX550VE (C42N1630) 15.2V 67Wh PowerPlant (NB432318)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1022903-01-Т2
6 552 ₴
4 914 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Тип - Li-Pol; вид - ліцензійний; ємність - 4210mAh; кількість комірок - 4 cell; напруга - 15.2V; 294 г
Тип - Li-Pol; вид - ліцензійний; ємність - 4210mAh; кількість комірок - 4 cell; напруга - 15.2V; 294 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 0B200-02520000.4ICP5/41/75-2.C42N1630.C42PHCH. |
| Артикул | NB432318 |
| Вага | 294 г |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 4210mAh |
| Кількість осередків | 4 cell |
| Мoдель | ASUS ZenBook Pro UX550VE (C42N1630) 15.2V 67Wh |
| Напруга | 15.2 V |
| Розміри | 340x90x7 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 914 ₴

