Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Акумулятор до ноутбука ASUS Zenbook Infinity UX301L (C32N1305) 11.1V 5000mAh PowerPlant (NB432363)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1022902-01-Т2
3 200 ₴
2 400 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Тип - Li-Pol; вид - ліцензійний; ємність - 5000 mAh; кількість комірок - 16 cell; напруга - 11.1V; 266.4 г
Тип - Li-Pol; вид - ліцензійний; ємність - 5000 mAh; кількість комірок - 16 cell; напруга - 11.1V; 266.4 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | C32N1305. C32NI305. 0B200-00540000. C32N-1305. C32PhJ3. |
| Артикул | NB432363 |
| Вага | 266.4 г |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 5000 mAh |
| Кількість осередків | 16 cell |
| Мoдель | ASUS Zenbook Infinity UX301L (C32N1305) 11.1V 5000 |
| Напруга | 11.1 V |
| Розміри | 305x115x5 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴

