Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Акумулятор до ноутбука ASUS ROG Strix SCAR Edition GL503VS (C41N1709) 14.8V 3620mAh PowerPlant (NB432370)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1022896-01-Т2
2 695 ₴
2 021 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Тип - Li-Pol; вид - ліцензійний; ємність - 3620 mAh; кількість комірок - 4 cell; напруга - 14.8V; 228 г
Тип - Li-Pol; вид - ліцензійний; ємність - 3620 mAh; кількість комірок - 4 cell; напруга - 14.8V; 228 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | C41N1709. 0B200-02730300. 0B200-0273000. |
| Артикул | NB432370 |
| Вага | 228 г |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 3620 mAh |
| Кількість осередків | 4 cell |
| Мoдель | ASUS ROG Strix SCAR Edition GL503VS (C41N1709) 14. |
| Напруга | 14.8 V |
| Розміри | 214x95x9 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 021 ₴

