Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Акумулятор до ноутбука ASUS Eee PC X101 (A31-X101) 10.8V 2200mA PowerPlant (NB432400)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1022894-01-Т2
1 468 ₴
1 101 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Тип - Li-Ion; вид - ліцензійний; ємність - 2200 mAh; кількість комірок - 3 cell; напруга - 10.8V; 164 г
Тип - Li-Ion; вид - ліцензійний; ємність - 2200 mAh; кількість комірок - 3 cell; напруга - 10.8V; 164 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | A31-X101 A32-X101 |
| Артикул | NB432400 |
| Вага | 164 р |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 2200 mAh |
| Кількість осередків | 3 cell |
| Мoдель | ASUS Eee PC X101 (A31-X101) 10.8V 2200mA |
| Напруга | 10.8 V |
| Розміри | 202x38x20 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 101 ₴

