Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Камера відеоспостереження Reolink B330
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 878242-01-Т2
6 115 ₴
4 586 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
IP-камера; корпусні (bullet); бездротові; 4 Мп (2560 x 1440); 1/3“; 4 мм; комбіноване (ІЧ + LED); Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 330 г |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 56 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналитика | виявлення об'єкта |
| Артикул | B330 |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 121 мм |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Динамік зворотного зв'язку | Да |
| Додаткові функції | режим "день/ніч" |
| Клас захищеності | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | B330 |
| об'єктив | фіксований |
| Особливості | працює від акумуляторної батареї |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | П'ять |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміщення | На вулиці |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип підсвічування | комбінована (ІК + LED) |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 586 ₴










