Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Блок живлення Deepcool 500W GAMER STORM (PF500X)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 968163-01-Т2
2 945 ₴
2 209 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Блок живлення GAMER STORM PF500X ATX2.52 сертифікований 80 PLUS 230V EU Bronze; Cybenetics 230V Bronze; Cybenetics 230V A; PPLP 230V Bronze; 120-міліметровий вентилятор з гідропідшипником тривалого терміну (40 тис.годин) служби; тайванські та японські конденсатори; роздільна стабілізація; гарантія 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 41.6A |
| OutputСurrent +3,3 V | 16A |
| OutputСurrent +5V | 16A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | PF500X |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Мoдель | 500W GAMER STORM |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 500 Вт |
| Підключення відеокарти | 1x(6+2pin) |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, мм | 150 х 140 х 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 209 ₴








