Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Зарядний пристрій EnerGenie универсальный 24Вт (EG-MC-009)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 076799-01-Т2
529 ₴
397 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Зарядний пристрій EnerGenie універсальний 24Вт (EG-MC-009) - це надійний і функціональний адаптер; який стане вашим незамінним помічником у живленні різноманітних електронних пристроїв. Завдяки універсальному типу вихідного підключення та комплекту з перехідниками; він підходить для абсолютної більшості гаджетів; що живляться від мережі. Його максимальний вихідний струм у 2 А та потужність в 24 Вт забезпечують швидке і ефективне заряджання.
Цей адаптер має ручний вибір напруги; що дозволяє точно налаштувати параметри живлення; враховуючи вимоги ваших пристроїв. Серед основних переваг - захист від короткого замикання і перенапруження; що значно підвищує надійність використання. Це особливо важливо для електроніки; яка потребує стабільного та безпечного живлення.
EnerGenie EG-MC-009 оснащений 7 різними роз'ємами; які роблять його універсальним командором серед інших зарядних пристроїв. Вибираючи EnerGenie; ви інвестуєте у якість; безпеку та зручність; адже тепер вашим пристроям не страшні незаплановані відключення. Він ідеально підходить для дому; офісу і навіть мандрівок; дозволяючи вам залишатися на зв'язку завжди і всюди.
Зарядний пристрій EnerGenie універсальний 24Вт (EG-MC-009) - це надійний і функціональний адаптер; який стане вашим незамінним помічником у живленні різноманітних електронних пристроїв. Завдяки універсальному типу вихідного підключення та комплекту з перехідниками; він підходить для абсолютної більшості гаджетів; що живляться від мережі. Його максимальний вихідний струм у 2 А та потужність в 24 Вт забезпечують швидке і ефективне заряджання.
Цей адаптер має ручний вибір напруги; що дозволяє точно налаштувати параметри живлення; враховуючи вимоги ваших пристроїв. Серед основних переваг - захист від короткого замикання і перенапруження; що значно підвищує надійність використання. Це особливо важливо для електроніки; яка потребує стабільного та безпечного живлення.
EnerGenie EG-MC-009 оснащений 7 різними роз'ємами; які роблять його універсальним командором серед інших зарядних пристроїв. Вибираючи EnerGenie; ви інвестуєте у якість; безпеку та зручність; адже тепер вашим пристроям не страшні незаплановані відключення. Він ідеально підходить для дому; офісу і навіть мандрівок; дозволяючи вам залишатися на зв'язку завжди і всюди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EG-MC-009 |
| Вихідний струм | 2 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Максимальна вихідна потужність | 24 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 2 А |
| Мoдель | універсальний 24 Вт |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Живлення | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Адаптер |
| Тип вихідного підключення | універсальне (з перехідниками) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴


