Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Блок живлення до ноутбуку Voltronic 120W Universal, 12 роз'ємів (34820 / YT-HQUPS120W/12R)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 781887-01-Т2
1 371 ₴
1 028 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вид - ліцензійний; тип роз'єму підключення до ноутбука - 12 роз'ємів; джерело живлення - мережа 220 В; вихідна потужність - 120 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34820 / YT-HQUPS120W/12R |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 1 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 12 роз'ємів |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 12 роз'ємів |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028 ₴




