Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Камера відеоспостереження Reolink W430 (2.7-13.5)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 807661-01-Т2
9 129 ₴
6 847 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
IP-камера; корпусні (bullet); бездротові; дротові; 8 Мп (3840 x 2160); 8 Мп; 2.7 - 13.5 мм; комбіноване (ІЧ + LED); Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 863 г |
| Висота | 72 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналитика | розпізнавання транспортного засобу |
| Артикул | W430 (2.7-13.5) |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Динамік зворотного зв'язку | Да |
| Додаткові функції | режим "день/ніч" |
| Клас захищеності | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | W430 (2.7-13.5) |
| об'єктив | варіофокал (зум) |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 8 Мп |
| Розміщення | На вулиці |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | Дротові |
| Тип підсвічування | комбінована (ІК + LED) |
| Кут огляду за вертикаллю | 55°-17° |
| Кут огляду по горизонталі | 105°-31° |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 13.5 мм |
| Фокусна відстань (мін) | 2.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 847 ₴










