Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Блок живлення Deepcool 800W (PL800D)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 855345-01-Т2
5 976 ₴
4 482 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
ATX; 800 Вт; 20+4 pin; CPU - 2x8pin; GPU - 3x6+2 pin; 1x12VHPWR; SATA - 8; Peripheral - 2; +12V1 - 66.5А; 1x120 мм; 150 x 140 x 86 мм
ATX; 800 Вт; 20+4 pin; CPU - 2x8pin; GPU - 3x6+2 pin; 1x12VHPWR; SATA - 8; Peripheral - 2; +12V1 - 66.5А; 1x120 мм; 150 x 140 x 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 66.5А |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | PL800D |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Мoдель | 800W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 800 Вт |
| Підключення відеокарти | 1x12VHPWR |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x8pin |
| Розміри, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 482 ₴









