Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Акумулятор до ноутбука ASUS ROG FX705 B41N1711, 4240mAh (64Wh), 4cell, 15.2V, Li-ion (A47559)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 487936-01-Т2
5 996 ₴
4 497 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Дана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
B41N1711; B41Bn9H; B41Bn95; 0B200-03050000; 0B200-02730100
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
Asus GL503VD; Asus GL503VM; Asus GL703VD; Asus GL703VM; Asus GL703GE
Asus FX503V; Asus FX503VM; Asus FX63VD
Asus FX705
Увага! Існують різновиди батареї з різною довжиною кабелю - будьте уважні при замовленні!
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків; всі вищевказані списки можуть бути не повними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | B41N1711 |
| Артикул | A47559 |
| Вид | оригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 4240mAh |
| Кількість осередків | 4 cell |
| Мoдель | 15.2V |
| Напруга | 15.2 V |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 497 ₴


