Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Блок живлення до ноутбуку Trust Primo 70W-19V Universal Laptop Charger (22141)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 331031-01-Т2
1 599 ₴
1 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Універсальний зарядний пристрій практично для будь-яких ноутбуків потужністю 70 Вт.
Універсальний зарядний пристрій практично для будь-яких ноутбуків потужністю 70 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Вихідна потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22141 |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | Дев'ятнадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.6 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | Primo 70W-19V Universal Laptop Charger |
| Країна виробництва | Китай |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴





