Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Блок живлення Zalman 800W (ZM800-TXII)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 501905-01-Т2
4 441 ₴
3 331 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Блок живлення Zalman MegaMax ZM800-TXII (800W) – для сучасних персональних комп'ютерних систем бюджетного та середнього рівня складності; сертифікований та відповідає стандарту 80 PLUS.
Особливості:
- Формат ATX – стандартні розміри – 140х150х86 мм – сумісність із більшістю корпусів;
- Сумісність - з AMD; INTEL включаючи процесори Intel Coffee Lake 7-го покоління та AMD RYZEN для потреб продуктивних ПК;
- Сучасна компонентна база - складається з надійних та високопродуктивних складових;
- Фільтр електромагнітних завад для оптимізації роботи системи;
- Забезпечує стабільну напругу без перевантажень по вхідному струму;
- APFC – активний метод компенсації реактивної потужності з максимальним коефіцієнтом до 99% для безперебійної та стабільної роботи з високою енергоефективністю. Це безпечна; стабільна робота системи з низьким рівнем шуму; тепловиділення та мінімальними коливаннями електроживлення. Застосування активного методу компенсації реактивної потужності; що сприяє зростанню енергоефективності; при цьому знижується електромагнітне поле; що запобігає утворенню зворотного струму;
- Конструкція з одинарною шиною – показники до +12В та 630Вт доступної потужності при ефективності 90%; стабільна напруга живлення процесора та відеокарти; які є основними компонентами ПК;
- Застосування тайванських конденсаторів – працюють стабільно при високих температурах (до 105°C) та високій напрузі;
- Оптимальне охолодження компонентної бази блоку живлення: активне – за допомогою тихого 120мм вентилятора та пасивне – за допомогою вбудованого подвійного алюмінієвого радіатора;
- Оптимальна довжина кабелів для підключення до компонентів; для забезпечення живлення та зручного складання системи. Плоскі чорні кабелі надійні; міцні та досить еластичні для укладання та організації кабелю менеджменту в сучасному корпусі;
- Міжнародна сертифікація рівня електромагнітних перешкод та безпеки; сертифікована відомими інститутами безпеки та відповідає вимогам KC та IEC;
- Захист від: зниження напруги (UVP); захист від підвищення напруги (OVP); захист від перевантаження (OPP); захист від короткого замикання (SCP).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputСurrent +3,3 V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.5 А |
| Артикул | ZM800-TXII |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для видеок | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Мoдель | 800W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 800 Вт |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 8 pin |
| Розміри, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.31 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БП | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 331 ₴


