Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Блок живлення до ноутбуку Merlion DELL 90W TYPE-С (20V4.5A/15V3A/9V3A/5V3A) (01741 / LDL90/20-TYPE-С)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 399506-01-Т2
1 804 ₴
1 353 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вид - ліцензійний; Сумісність з ноутбуками - Dell; тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C; джерело живлення - мережа 220 В; вихідна потужність - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01741 / LDL90/20-TYPE-С |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | Двадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 5 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | DELL 90W TYPE-С (20V4.5A/15V3A/9V3A/5V3A) |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 353 ₴

