Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Навушники Trust GXT 489 Fayzo 3.5мм Black (24898)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 722348-01-Т2
1 949 ₴
1 462 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Навушники Trust GXT 489 Fayzo 3.5мм Black (24898) — це оліцетворення комфорту та передових технологій; створене для справжніх шанувальників ігор та мультимедійних розваг. Ця геймерська гарнітура призначена для використання з комп’ютерами та консолями; забезпечуючи високу якість звуку; яка неодмінно захопить вас при виконанні будь-яких ігрових чи аудіо-завдань.
Конструкція навушників повнорозмірна; що дозволяє амбушурам охопити ваше вухо повністю; створюючи закритий акустичний простір; який мінімізує фон і оптимізує звукові враження. Амбушури виконані з комбінації м'якої сітки та шкірозамінника; забезпечуючи комфорт; необхідний для тривалих ігрових сесій без почуття втоми. Регульоване наголов'я з металевими вставками дозволяє індивідуально підігнати гарнітуру до будь-якої форми голови; гарантуючи максимальну зручність навіть при довготривалому використанні.
Однією з особливих переваг цього пристрою є винесений мікрофон. Він гнучкий і знімний; що робить спілкування з іншими гравцями чітким та ясним; без непотрібних перешкод. Незалежно від гучності навколишньої обстановки; ваш голос буде передаватися з високою точністю.
Навушники з'єднуються за допомогою універсального інтерфейсу Jack 3.5 мм; що робить їх сумісними з широким спектром пристроїв; включаючи ПК; консолі; смартфони та інші гаджети. Зручна довжина шнура 1.2 м дозволяє комфортно переміщатися під час гри; а додатковий метровий кабель-подовжувач надає ще більше свободи рухів.
Завдяки потужним 50-мм динамікам; навушники Trust GXT 489 Fayzo дарують користувачу незабутню аудіоекскурсію; в якій чітко передаються навіть найдрібніші деталі звуку. Кожен вибух; постріл чи крок ворожих сил будуть звучати реалістично; що допоможе вам залишатися у грі номером один.
Більше того; ця гарнітура зроблена з урахуванням екологічних вимог та містить 85% переробленого пластику; підкреслюючи відповідальне ставлення виробника до навколишнього середовища. Зовнішній дизайн у кольорі Black; стильний і стриманий; доповнює загальний образ; легко вписуючись у будь-яке середовище чи стиль життя користувача.
Trust GXT 489 Fayzo 3.5мм Black — це не просто пристрій; а ваш незамінний партнер у світі захоплюючих ігор і якісної музики. Вона обіцяє забезпечити максимальний комфорт; довговічність і виняткову якість звуку; супроводжуючи вас у будь-якій аудіо-пригоді.
Навушники Trust GXT 489 Fayzo 3.5мм Black (24898) — це оліцетворення комфорту та передових технологій; створене для справжніх шанувальників ігор та мультимедійних розваг. Ця геймерська гарнітура призначена для використання з комп’ютерами та консолями; забезпечуючи високу якість звуку; яка неодмінно захопить вас при виконанні будь-яких ігрових чи аудіо-завдань.
Конструкція навушників повнорозмірна; що дозволяє амбушурам охопити ваше вухо повністю; створюючи закритий акустичний простір; який мінімізує фон і оптимізує звукові враження. Амбушури виконані з комбінації м'якої сітки та шкірозамінника; забезпечуючи комфорт; необхідний для тривалих ігрових сесій без почуття втоми. Регульоване наголов'я з металевими вставками дозволяє індивідуально підігнати гарнітуру до будь-якої форми голови; гарантуючи максимальну зручність навіть при довготривалому використанні.
Однією з особливих переваг цього пристрою є винесений мікрофон. Він гнучкий і знімний; що робить спілкування з іншими гравцями чітким та ясним; без непотрібних перешкод. Незалежно від гучності навколишньої обстановки; ваш голос буде передаватися з високою точністю.
Навушники з'єднуються за допомогою універсального інтерфейсу Jack 3.5 мм; що робить їх сумісними з широким спектром пристроїв; включаючи ПК; консолі; смартфони та інші гаджети. Зручна довжина шнура 1.2 м дозволяє комфортно переміщатися під час гри; а додатковий метровий кабель-подовжувач надає ще більше свободи рухів.
Завдяки потужним 50-мм динамікам; навушники Trust GXT 489 Fayzo дарують користувачу незабутню аудіоекскурсію; в якій чітко передаються навіть найдрібніші деталі звуку. Кожен вибух; постріл чи крок ворожих сил будуть звучати реалістично; що допоможе вам залишатися у грі номером один.
Більше того; ця гарнітура зроблена з урахуванням екологічних вимог та містить 85% переробленого пластику; підкреслюючи відповідальне ставлення виробника до навколишнього середовища. Зовнішній дизайн у кольорі Black; стильний і стриманий; доповнює загальний образ; легко вписуючись у будь-яке середовище чи стиль життя користувача.
Trust GXT 489 Fayzo 3.5мм Black — це не просто пристрій; а ваш незамінний партнер у світі захоплюючих ігор і якісної музики. Вона обіцяє забезпечити максимальний комфорт; довговічність і виняткову якість звуку; супроводжуючи вас у будь-якій аудіо-пригоді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Чутливість | 100 дБ |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична тема | Закрите |
| Артикул | 24898 |
| Вага | 255 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр випромінювача | 50 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Кількість jack(ів) | 2 |
| Конструкція | повнорозмірні |
| Конструкція мікрофона | виносний |
| Максимальна сприймається частота мікрофону | 17 кГц |
| Мінімальна сприймається частота мікрофону | 100 Гц |
| Мoдель | GXT 489 Fayzo 3.5мм Black |
| Призначення | для консолі |
| Наявність мікрофона | з мікрофоном |
| Спрямованість мікрофона | всеспрямований |
| Підключення | дротове |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | великі |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 462 ₴

