Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Dell (19.5V 4.62A 90W) 7.4x5.0mm (ACDL90W)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 037959-01-Т2
865 ₴
649 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Блок живлення до ноутбука Grand-X Dell (19.5V 4.62A 90W) 7.4x5.0mm (ACDL90W) - блок живлення для ноутбука Dell швидко зарядить акумулятор Вашого ноутбука; а також забезпечить живлення пристрою від електромережі. Адаптер має компактні розміри; відрізняється надійністю і довгим терміном служби. Особливості: для ноутбуків: Dell; напруга: 19.5V; сила струму: 4.62A; потужність: 90W.
Блок живлення до ноутбука Grand-X Dell (19.5V 4.62A 90W) 7.4x5.0mm (ACDL90W) - блок живлення для ноутбука Dell швидко зарядить акумулятор Вашого ноутбука; а також забезпечить живлення пристрою від електромережі. Адаптер має компактні розміри; відрізняється надійністю і довгим терміном служби. Особливості: для ноутбуків: Dell; напруга: 19.5V; сила струму: 4.62A; потужність: 90W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACDL90W |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 У |
| Вихідний струм (сила струму) | 62 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| захист | від перевантажень по струму |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | Dell (19.5V 4.62A 90W) 7.4x5.0mm |
| Сумісність із моделями ноутбуків | M2010 Dell |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Сумісні парт-номери блоків живлення | PA-10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 х 5.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴


