Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74A 90W) 5.5x1.7mm (ACACL90W)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 037954-01-Т2
831 ₴
623 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74 A 90W) 5.5x1.7mm (ACACL90W) дозволить заряджати Ваш ноутбук і зберегти продуктивність в дорозі. Він має компактний розмір і невелику вагу; що дозволяє значно заощадити простір у сумці або рюкзаку при переміщенні. Підходить до великої кількості ноутбуків Acer; що використовують для живлення параметри 19V 4.74 A.
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74 A 90W) 5.5x1.7mm володіє системою захисту; яка оберігає пристрій від перевантажень і короткого замикання. Це дозволяє зберегти ноутбук від пошкодження в разі несправностей електромережі. Вдома або в офісі; в кафе або на своєму дивані цей блок живлення забезпечить активне функціонування Вашого ноутбука. Купіть блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74 A 90W) 5.5x1.7mm за нашою привабливою ціною і Ви отримаєте відмінне рішення для енергоживлення Вашого ноутбука.
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74 A 90W) 5.5x1.7mm (ACACL90W) дозволить заряджати Ваш ноутбук і зберегти продуктивність в дорозі. Він має компактний розмір і невелику вагу; що дозволяє значно заощадити простір у сумці або рюкзаку при переміщенні. Підходить до великої кількості ноутбуків Acer; що використовують для живлення параметри 19V 4.74 A.
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74 A 90W) 5.5x1.7mm володіє системою захисту; яка оберігає пристрій від перевантажень і короткого замикання. Це дозволяє зберегти ноутбук від пошкодження в разі несправностей електромережі. Вдома або в офісі; в кафе або на своєму дивані цей блок живлення забезпечить активне функціонування Вашого ноутбука. Купіть блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 4.74 A 90W) 5.5x1.7mm за нашою привабливою ціною і Ви отримаєте відмінне рішення для енергоживлення Вашого ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACACL90W |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | Дев'ятнадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 74 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| захист | від перевантажень по струму |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | Acer (19V 4.74A 90W) 5.5x1.7mm |
| Сумісність із моделями ноутбуків | 3502NLCi |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Сумісні парт-номери блоків живлення | ADP-90SB |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴

