Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Acer (19V 3.42A 65W) 5.5x1.7mm (ACACL65W)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 037953-01-Т2
655 ₴
491 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Блок живлення до ноутбука Grand-X Acer (19V 3.42A 65W) 5.5x1.7mm (ACACL65W) - якісний і надійний адаптер змінного струму; який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь; де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу; що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси; що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Блок живлення до ноутбука забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Блок живлення до ноутбука Grand-X Acer (19V 3.42A 65W) 5.5x1.7mm (ACACL65W) - якісний і надійний адаптер змінного струму; який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь; де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу; що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси; що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Блок живлення до ноутбука забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACACL65W |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | Дев'ятнадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 42 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| захист | від перевантажень по струму |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | Acer (19V 3.42A 65W) 5.5x1.7mm |
| Сумісність із моделями ноутбуків | 3502NLC |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Сумісні парт-номери блоків живлення | PA-1600-07 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 491 ₴

