-25%Картридж FREE Label HP LJ CF280A (для LJ Pro 400 M401/ M425) (FL-CF280A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 093901-01-Т2
511 ₴
383 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Картридж FREE Label HP LJ CF280A (для LJ Pro 400 M401/ M425) (FL-CF280A) допоможе відновити роботу Вашого принтера. Він надасть Вам виключно високу якість друку; рівномірне покриття носія і насичено чорні кольори друку чорно-білих документів.І до того ж; якість друку і ресурс тестуються за міжнародним стандартом STMC.
Картридж FREE Label HP LJ CF280A (для LJ Pro 400 M401/ M425) чудово підійде для використання як в офісних; так і домашніх пристроях. Він має ресурс друку - 2700 стор при 5%-ному заповненні аркуша формату А4. Цей картридж великої ємності дозволяє витрачати менше часу на завантаження витратних матеріалів і виконувати більше завдань. Фахівці компанії гарантують високу якість картриджа протягом гарантійного терміну зберігання. Упаковка картриджа відрізняється не тільки оригінальним дизайном; але і надійністю і зручністю.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FL-CF280A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP LJ CF280A (для LJ Pro 400 M401/ M425) |
| Оригінальний аналог | CF280A |
| Виробник | FREE Label |
| Ресурс друку | 2700 стр |
| Сумісність із моделями | HP LJ M425dn |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
- Ціна: 383 ₴

