Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3.42A 65W) 5.5x2.5mm (AS65W25C)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 344380-01-Т2
751 ₴
563 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Вид - ліцензійний; Сумісність з ноутбуками - Asus; тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм; джерело живлення - мережа 220 В; вихідна потужність - 65 Вт
Вид - ліцензійний; Сумісність з ноутбуками - Asus; тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм; джерело живлення - мережа 220 В; вихідна потужність - 65 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS65W25C |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | Дев'ятнадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 42 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | Asus (19V 3.42A 65W) 5.5x2.5mm |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563 ₴

