Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Lenovo (20V, 90W, 4.5А) разъем 5.5x2.1(square) (ACLEL90WSQ)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 037773-01-Т2
928 ₴
696 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Блок живлення до ноутбука Lenovo 20V 90W 4.5 А роз'єм 5.5x2.1(square) (PA-1900-081/ACLEL90WSQ) сумісний з великим модельним рядом Lenovo; тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Адаптер допоможе продовжити робочий час Вашого ноутбука шляхом підзарядки акумулятора або дозволивши йому працювати безпосередньо від мережі. Він має компактні розміри; що дозволить значно заощадити простір у сумці або рюкзаку при переміщенні. Вдома або в офісі; в кафе або на своєму дивані цей блок живлення до ноутбука дозволить заряджати Ваш ноутбук і зберегти продуктивність в дорозі.
Блок живлення до ноутбука Lenovo 20V 90W 4.5 А роз'єм 5.5x2.1(square) володіє системою додаткового захисту; яка оберігає пристрій від перевантажень і короткого замикання. Це дозволяє зберегти ноутбук від пошкодження в разі несправностей електромережі. Перед підключенням переконайтеся в тому; поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою; використовуваним ноутбуком. Купіть блок живлення до ноутбука Lenovo 20V 90W 4.5 А роз'єм 5.5x2.1(square) за нашою вигідною ціною і Ви можете значно збільшити мобільність і ефективність роботи Вашого ноутбука.
Блок живлення до ноутбука Lenovo 20V 90W 4.5 А роз'єм 5.5x2.1(square) (PA-1900-081/ACLEL90WSQ) сумісний з великим модельним рядом Lenovo; тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Адаптер допоможе продовжити робочий час Вашого ноутбука шляхом підзарядки акумулятора або дозволивши йому працювати безпосередньо від мережі. Він має компактні розміри; що дозволить значно заощадити простір у сумці або рюкзаку при переміщенні. Вдома або в офісі; в кафе або на своєму дивані цей блок живлення до ноутбука дозволить заряджати Ваш ноутбук і зберегти продуктивність в дорозі.
Блок живлення до ноутбука Lenovo 20V 90W 4.5 А роз'єм 5.5x2.1(square) володіє системою додаткового захисту; яка оберігає пристрій від перевантажень і короткого замикання. Це дозволяє зберегти ноутбук від пошкодження в разі несправностей електромережі. Перед підключенням переконайтеся в тому; поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою; використовуваним ноутбуком. Купіть блок живлення до ноутбука Lenovo 20V 90W 4.5 А роз'єм 5.5x2.1(square) за нашою вигідною ціною і Ви можете значно збільшити мобільність і ефективність роботи Вашого ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACLEL90WSQ |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | Двадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| захист | від перевантажень по струму |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 4.5А) разъем 5.5x2.1(square) |
| Сумісність із моделями ноутбуків | ThinkPad X1 Carbon |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Сумісні парт-номери блоків живлення | 0A36258 0A36259 0A36260 0A36261 0A36262 0A36263 0A36264 0A36265 0A36266 0A36267 0A36268 0A36269 0A36270 0A36271 0A36272 0A36273 0B46994 0B47008 112012-11 36200235 36200236 36200237 36200252 36200254 36200298 45N0235 45N0236 45N0237 45N0238 45N0239 45N0240 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴

