Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 409286-01-Т2
9 600 ₴
7 200 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
IP-камера; купольні; дротові; 4 Мп (2688 x 1520); 1/3“; 2.8 - 12 мм; інфрачервоне; Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 690 г |
| Висота | 122 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналитика | розпізнавання об'єкта |
| Артикул | DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4 |
| Вид | купольні |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 108 мм |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | шумозаглушення 3D DNR |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4 |
| об'єктив | варіофокал (зум) |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміщення | На вулиці |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 4 Мп (2688 x 1520) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | Дротові |
| Тип підсвічування | інфрачервона |
| Кут огляду за вертикаллю | 55°-18° |
| Кут огляду по горизонталі | 98°-31° |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 12 мм |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴

