Самокат Micro Sprite Silver matt (SA0019)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 325085-01-Т2
6 127 ₴
4 595 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Самокати серії Micro Sprite - найлегші алюмінієві самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG.
Завдяки своїй невеликій масі; компактності і простоті у використанні вони підходять як для дітей молодшого шкільного віку; так і для початкових райдерів. Конструкція скутера Micro Sprite досить проста і зручна у використанні; при цьому міцність; надійність і безпека експлуатації залишається на вищому рівні.
Механізм складання самоката дозволяє скласти його за лічені секунди. Телескопічна рульова стійка регулюється по висоті в діапазоні 64 - 93 см від поверхні землі і дозволяє встановити комфортну висоту керма. На деку самоката нанесена абразивниа наклейка; яка поліпшує зчеплення ноги з поверхнею деки.
У виробництві самокатів Мicro використовуються тільки нетоксичні матеріали; що не мають в своєму складі будь-яких шкідливих речовин. Це підтверджується наявністю світових сертифікатів якості Test Report. Також компанія Micro Mobility Systems AG тісно співпрацює з провідним міжнародним органом сертифікації з метою підвищення безпеки та захисту людей і навколишнього середовища TÜV. Батьки вже більш ніж 80-ти країн світу обрали для своїх дітей самокати швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Вага | 2.7 кг |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SA0019 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Гарантія, міс | 24 |
| Колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | двоколісний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Мoдель | Sprite Silver matt |
| Сидіння | Немає |
| Складна конструкція | Так |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Ніжна |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 4 595 ₴

