Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Підставка до ноутбука Gembird до 15", 2x125 mm fan, black (NBS-2F15-01)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 491160-01-Т2
633 ₴
475 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Компактна настільна підставка Gembird NBS-2F15-01 з двома 125 мм вентиляторами та світлодіодною підсвіткою.
Особливості:
- Охолодження ноутбука двома вентиляторами для запобігання перегріву
- Прохідний USB-роз'єм залишає порт вільним для іншого пристрою
- Ергономічний дизайн із регулюванням висоти
- Світлодіодне підсвічування вентиляторів
- Вентилятори: 2 шт.; (1500 об./хв (±10%); повітряний потік 20 CFM (±10%) кожен)
- Розмір вентилятора: 125 x 125 x 15 мм
- Регулювання висоти: 1 крок (0-5 градусів)
- Потужність: 5 В до 0.4 А
- Довжина кабелю USB: 0.5 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NBS-2F15-01 |
| Вага | 450 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Метод охолоджування | 2 вентилятора |
| Мoдель | black |
| Особливості | вентилятор з LED підсвічуванням |
| Розмір | 340 x 250 x 23 мм |
| Розмір стільниці | 340 x 250 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 12-15" |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴





