Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Картридж FREE Label HP LJ CB436A/CANON 713 (FL-CB436A/713)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 090670-01-Т2
471 ₴
353 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Картридж FREE Label HP LJ CB436A / CANON 713 (FL-CB436A / 713) для використання в апаратах: HP LaserJet P1505 / n; M1120 / n.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FL-CB436A/713 |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Ємність | 130 мл |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP LJ CB436A/CANON 713 |
| Оригінальний аналог | HP CB436A LJ/CANON 713 |
| Ресурс друку | 2000 стор |
| Сумісність із моделями | LaserJet M1522N |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴


