Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Картридж Patron HP 92A (C4092A)/CANON EP-22 GREEN Label (PN-92A/EP22GL)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 328957-01-Т2
1 225 ₴
919 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patron |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PN-92A/EP22GL |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | HP 92A (C4092A)/CANON EP-22 GREEN Label |
| Оригінальний аналог | C4092A |
| Ресурс друку | 2500 стор |
| Сумісність з пристроями бренду | Hewlett Packard |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919 ₴






