Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор MSI PRO MP251W E2
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 886010-01-Т2
7 131 ₴
5 348 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
PRO MP251W E2 найкращий монітор для дому та офісу з елегантним дизайном.
- PerfectEdge 120 Гц; створений для молодих професіоналів; поєднує сучасний дизайн з високою продуктивністю. Незалежно від того; чи ви виконуєте щоденні офісні завдання; чи занурюєтесь у захопливі ігрові враження; цей монітор забезпечує неперевершене візуальне задоволення та зручність використання.
- Насолоджуйтесь високоякісними розвагами з плавнішою високою частотою оновлення 120 Гц.
- 24;5-дюймовий розширений дисплей — насолоджуйтесь покращеним полотном у обмеженому просторі.
- Найкращий розмір екрана для офісу та робочого столу відповідає зоні комфорту візуального сприйняття.
- Сертифікований TÜV дисплей гарантує захист та здоров'я зору.
- Технологія MSI EyesErgo з функцією Anti-Flicker допомагає запобігти напрузі та втомі очей.
- Функція MSI Eye-Q Check допомагає самостійно перевіряти зір і нагадує про необхідність відпочинку під час тривалого використання монітора.
- Забезпечте універсальність використання різних пристроїв; використовуючи кілька джерел вхідного сигналу; таких як порти HDMI™; DisplayPort та D-Sub (VGA).
- Насолоджуйтесь найчистішим середовищем завдяки зручній та знімній конструкції для керування кабелями.
- Стандартний дизайн кріплення VESA та слота для аксесуарів.
- Два вбудованих динаміки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | PRO MP251W E2 |
| Вага без упаковки | 3 кг |
| Вага з упаковкою | 5.1 кг |
| Час відгуку матриці | 1мс (MPRT) |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 302.616 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 24.5" |
| Інтерфейси підключення | 1 х VGA |
| Статична контрастність | 1500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | PRO MP251W E2 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Розміри з підставкою | 556.9 x 413.9 x 188.2 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології покращення зображення | Less Blue Light |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Білий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.2832 |
| Ширина видимої області | 543.744 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 348 ₴






