Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-TAM-00 350 з ізоляцією 60 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1035078-15-Т2
29 508 ₴
22 131 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Застосування засобів для акумуляції та розподілу енергії важливе для її дбайливого використання й економії фінансів. Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-TAM-00 350 (60 мм) допоможе оптимально й безпечно експлуатувати в одній системі тепло від різних джерел (отопальні котли; сонячні колектори; теплонасоси та ін.). Жорстка 3-шарова теплоізоляція буферного бака зроблена з екструдованого пінополістиролу та м'якого пінополіуретану. Всі вихідні патрубки — з внутрішньою різзю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAТАМ0035060 |
| Вага брутто, кг | 58 |
| Вага нетто, кг | 55 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 720х720х1376 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 710х710х1960 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр під'єднання до системи опалення | 1 1/4" |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Матеріал | тип Neodul |
| Об'єм, л | 326 |
| Порт під ТЕН | 1 1/2" |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознос під'єднання | 0°, 90°, 180° |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 84 |
| Тип вироби | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 1,5–2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 131 ₴



