Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Скотч Buromax двосторонній на пінній основі 24 мм х 2 м (BM.7514)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 696054-01-Т2
51 ₴
38 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Клейка двобічна стрічка Buromax — ідеально підходить для роботи в офісі з документами; а також удома в дрібних побутових справах! Крім цього; клейку стрічку широко використовують у будівництві та під час роботи з оформленням декорацій. За необхідності склеїть грубі або нерівні поверхні.
Спінена основа забезпечує найкраще зчеплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BUROMAX |
| Колір | Білий |
| Тип | Клейка стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BM.7514 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 2 м |
| Мoдель | двосторонній на пінній основі 24 мм х 2 м |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Україна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴


