Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Ламінатор lamiMARK companion 230 (А4) (20253)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 089635-01-Т2
3 289 ₴
2 467 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Ламинатор lamiMARK companion 230 (20253) - це новий багатофункціональний ламинатор української торгової марки lamiMARK. Це ламинатор формату А4 для ламінації плівками до 125мкн. Це персональна модель; в якій поєднані функції ламинатора і роликового різака. Роликовий різак дозволяє розрізати папір або заламінований матеріал трьома різними способами: прямо; вільний або зробити перфорацію. У комплекті з ламінатором йде округлювач кутів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LamiMark |
| Стан | Новий |
| Формат | A4 |
| Матеріал | Папір |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20253 |
| Час готовності | 3~5 хв |
| вибір температури | - |
| Гарантія, міс | 12 |
| Двигун | синхронний змінного струму |
| Ламінування фотографій | Так |
| Макс. товщина ламінування | 0.5 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 232 мм |
| Метод нагрівання | зовнішній обігрів валів |
| Мoдель | companion 230 (А4) |
| Потужність | 600 Вт |
| Призначення | Для дому |
| Живлення | 220~240 В |
| Розміри | 385 x 135 x 100 мм |
| Реверс | ні; є розжим валів |
| Система подачі аркушів | 2 вала |
| Швидкість ламінування | 260 мм/хв |
| Країна виробництва | Китай |
| Температурний контроль | - |
| Тип | конвертний |
| Товщина плівки | 75~125 мкм |
| холодне ламінування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 467 ₴


