Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
Камера відеоспостереження Reolink RLC-833A (2.8-8)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 745642-01-Т2
8 953 ₴
6 715 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
IP-камера; купольні; дротові; 8 Мп (3840 x 2160); 1/2.8"; 2.8 - 8 мм; комбіноване (ІЧ + LED); Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 510 г |
| Висота | 104 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 117 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналитика | розпізнавання об'єкта |
| Артикул | RLC-833A (2.8-8) |
| Вид | купольні |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 117 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +50°С |
| Динамік зворотного зв'язку | Да |
| Додаткові функції | система сповіщення |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | RLC-833A (2.8-8) |
| об'єктив | варіофокал (зум) |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміщення | На вулиці |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | Дротові |
| Тип підсвічування | комбінована (ІК + LED) |
| Кут огляду за вертикаллю | 53°-30° |
| Кут огляду по горизонталі | 94°-50° |
| Фокусна відстань | 2.8 - 8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 8 мм |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 715 ₴








