Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%10 днів
USB флеш накопичувач ADATA 128GB UR350 Silver/Beige USB 3.2 (UR350-128G-RSR/BG)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 873663-01-Т2
1 264 ₴
948 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
128 Gb; USB 3.2; Читання - 100 Мбайт/сек; метал; 3.5 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UR350-128G-RSR/BG |
| Вага | 3.5 г |
| Гарантія, міс | 60 |
| Максимальна швидкість читання | 100 Мбайт/сек |
| Мoдель | 128GB UR350 Silver/Beige USB 3.2 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | Суперкомпактні |
| Фізичні розміри | 31.9 х 12 х 5.7 мм |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948 ₴





