Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Ніж СИЛА Турист (401002)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 892803-01-Т2
309 ₴
232 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
мисливський; рибацький; туристичний; з фіксованим клинком; 3Cr13MoV; чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сила |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 401002 |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 3Cr13MoV |
| Матеріал рукояті | ABS пластик |
| Мoдель | Турист |
| Загальна довжина | 208 мм |
| Особливості | чохол в комплекті |
| Поверхня клинка | неіржавка |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 56-58 HRC |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴



