Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор Acer VG240YX1bmiipx (UM.QV0EE.101)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 912106-01-Т2
8 171 ₴
6 128 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Монітор Acer Nitro VG240YX1 забезпечує вражаючі візуальні відчуття завдяки 23;8-дюймовому дисплею Full HD IPS і надшвидкій частоті оновлення 200 Гц. Завдяки технології AMD FreeSync Premium і часу відгуку всього 0;5 мс ви можете насолоджуватися плавними ігровими сеансами без затримок.
Характеристики:
- Розмір екрана: 23;8 дюйма
- Роздільна здатність: Full HD (1920 x 1080)
- Технологія панелі: IPS (In-Plane Switching)
- Частота оновлення: 200 Гц
- Час відгуку: 0;5 мс
- Яскравість: 250 кд/м²
- Технологія синхронізації: AMD FreeSync Premium
- Підключення: DisplayPort; HDMI; аудіовихід
- Динамік: Вбудований; 2 Вт
- Кут нахилу: від -5° до 20°
- Стандарт кріплення VESA: 100 x 100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | UM.QV0EE.101 |
| Вага без упаковки | 3.04 кг |
| Час відгуку матриці | 1мс/0.5мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | VG240YX1bmiipx |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 30 Вт |
| Розміри без підставки | 541 x 324 x 66 мм |
| Розміри з підставкою | 541 x 416 x 200 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +25° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Технології покращення зображення | ZeroFrame |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 200 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 128 ₴







