Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор ASUS ZenScreen MB169CK
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 930197-01-Т2
10 744 ₴
8 058 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
ASUS ZenScreen MB169CK — це 15.6-дюймовий портативний IPS-монітор із тонким корпусом і захисним чохлом. Завдяки роз’ємам mHDMI та 2xUSB-C він легко підключається до ноутбука; ПК чи мобільних пристроїв; розширюючи робочий простір. Ідеальний для роботи; презентацій; навчання й подорожей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZenScreen MB169CK |
| Вага без упаковки | 0.78 кг |
| Час відгуку матриці | 5мс |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Статична контрастність | 800:1 |
| Мoдель | ZenScreen MB169CK |
| Споживана потужність в робочому режимі | 7.64 Вт |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Технології синхронізації | ASUS GamePlus |
| Тип монітора | Для дому і офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.179 |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 058 ₴









