Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Ніж Boker Magnum Most Wanted (01SC078)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 407803-01-Т2
2 095 ₴
1 571 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Сучасний ніж Magnum Most Wanted вражає своєю невеликою вагою; винятковою стабільністю і безкомпромісно зручним утриманням. Проставки; а також текстуровані лусочки рукояті виготовлені з чорного текстоліту G10 і доповнюють привабливий дизайн. Обкладки додатково оснащені прошарком з червоного скловолокна. Матовий клинок зі сталі 440А фіксується надійним замком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 116 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01SC078 |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Гарантія, міс | 3 |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Конструкція | складаний |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 440A |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Мoдель | Magnum Most Wanted |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Особливості | отвір під темляк |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип замку | Back Lock |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 3.4 мм |
| Форма клинка | clip-point |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 571 ₴

