Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Картридж Static Control HP CLJ CF543A (203A) 1300ст magenta (002-01-SF543A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 301599-01-Т2
1 777 ₴
1 333 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
лазерний; неоригінальний; Magenta; Сумісність - Hewlett Packard; 1300 стр
лазерний; неоригінальний; Magenta; Сумісність - Hewlett Packard; 1300 стр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002-01-SF543A |
| Важливо! | для роботи цього картриджа потрібна більш рання версія ПЗ, ніж 20201021. У параметрах пристрою потрібно вимкнути функції "Перевіряти автоматично" і "Розрегушити оновлення". Також необхідно увімкнути функцію "Розрішити використання більш ранньої версії |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 24 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP CLJ CF543A (203A) 1300ст magenta |
| Оригінальний аналог | HP CLJ CF543A |
| Виробник | Static Control |
| Ресурс друку | 1300 с |
| Сумісність із моделями | HP CLJ Pro M281. |
| Сумісність з пристроями бренду | Hewlett Packard |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | кольорові |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Magenta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 333 ₴


