Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Термопрокладка Gelid Solutions GP-Extreme 80x40x2.5 mm (TP-GP01-F)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 530176-01-Т2
653 ₴
490 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Тип - силіконові; Призначення - універсальна; 1 шт; Розміри - 80 х 40 мм; Товщина - 2.5 мм; 12 W/m.k
Тип - силіконові; Призначення - універсальна; 1 шт; Розміри - 80 х 40 мм; Товщина - 2.5 мм; 12 W/m.k
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GELID Solutions |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TP-GP01-F |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість | 1 шт |
| Мoдель | GP-Extreme 80x40x2.5 mm |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 80 х 40 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для ноутбука |
| Теплопровідність | 12 W/m.k |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴




