-25%Картридж Printermayin Samsung SCX-D4200A (PTSCX-D4200A)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 219009-01-Т2
1 104 ₴
828 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Картридж PRINTERMAYIN Samsung SCX-D4200A (PTSCX-D4200A) був спеціально розроблений для точної сумісності з Вашим пристроєм і відповідає максимально високим стандартам. Він дозволяє використовувати весь потенціал вашого лазерного принтера забезпечуючи отримання відбитків професійної якості; а також максимальну продуктивність Вашої оргтехніки.
Картридж PRINTERMAYIN Samsung SCX-D4200A (PTSCX-D4200A) надасть Вам виключно високу якість друку; рівномірне покриття носія і насичено чорні кольори при друці чорно-білих документів. Фахівці компанії розробили цей сумісний картридж відповідно до світових стандартів якості і надійності - це кращий за своїми характеристиками картридж. Завдяки своїй винятковій надійності ці картриджі забезпечують безперебійну роботу і дозволяють знизити витрати на витратні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PrinterMayin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PTSCX-D4200A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | Samsung SCX-D4200A |
| Оригінальний аналог | SCX-D4200A |
| Сумісність із моделями | Samsung SCX-4220 |
| Сумісність з пристроями бренду | Samsung |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |
- Ціна: 828 ₴


