Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Веб-камера Lorgar Rapax 701 Streaming 2K Blue (LRG-SC701BL)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 637375-01-Т2
4 727 ₴
3 545 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Світ має побачити вас через нашу вебкамеру Lorgar Rapax 701. З 6 вбудованими лінзами й такими функціями; як автофокус; автоматичний баланс білого; компенсація низької яскравості та корекція експозиції; вебкамера покаже той рівень чіткості зображення; якого ви ще не бачили.
Високопродуктивний датчик зображення CMOS забезпечує якість відео до 2560x1440p (QUAD HD) зі швидкістю 30 кадрів в секунду і 1920x1080p (Full HD) зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Незалежно від того; граєте ви; працюєте чи спілкуєтеся в чаті; ви отримаєте ідеальне піксельне зображення та оптимізований кут огляду. Ще кілька речей: камера Lorgar Rapax 701 оснащена високочутливими стереомікрофонами; що охоплюють відстань для мовлення від 30 до 300 см.
Також конструкція має шторку для закриття оптики; поворот на 360 градусів і налаштування кута. Ви можете легко встановити камеру на монітор або поставити її на штатив.
З підтримкою технології Plug & Play налаштування пристрою займе всього кілька хвилин. Що ще може запропонувати вебкамера?
Світ має побачити вас через нашу вебкамеру Lorgar Rapax 701. З 6 вбудованими лінзами й такими функціями; як автофокус; автоматичний баланс білого; компенсація низької яскравості та корекція експозиції; вебкамера покаже той рівень чіткості зображення; якого ви ще не бачили.
Високопродуктивний датчик зображення CMOS забезпечує якість відео до 2560x1440p (QUAD HD) зі швидкістю 30 кадрів в секунду і 1920x1080p (Full HD) зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Незалежно від того; граєте ви; працюєте чи спілкуєтеся в чаті; ви отримаєте ідеальне піксельне зображення та оптимізований кут огляду. Ще кілька речей: камера Lorgar Rapax 701 оснащена високочутливими стереомікрофонами; що охоплюють відстань для мовлення від 30 до 300 см.
Також конструкція має шторку для закриття оптики; поворот на 360 градусів і налаштування кута. Ви можете легко встановити камеру на монітор або поставити її на штатив.
З підтримкою технології Plug & Play налаштування пристрою займе всього кілька хвилин. Що ще може запропонувати вебкамера?
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorgar |
| Кріплення | Прищіпка |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Мікрофон | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 108 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LRG-SC701BL |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Кількість пікселів | 4 МП |
| Максимальна частота кадрів | до 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2560 x 1440 пікселів |
| Мoдель | Rapax 701 Streaming 2K Blue |
| Розміри | 105 х 47 х 63 мм |
| Системні вимоги | Windows XP |
| Стандарт роздільної здатності відео | 2K Quad HD |
| Країна виробництва | Китай |
| Кут огляду | 75 ° |
| фокусування | автофокус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 545 ₴










