Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%8 днів
Навушники 2E CH11 3.5mm / 2*3.5mm (2E-CH11SJ)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 406478-01-Т2
672 ₴
504 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Легка і зручна стерео гарнітура 2E краще рішення для дому та офісу. Відмінне звучання і комфорт у використанні. Чутливий мікрофон з можливістю регулювання положення; регульоване наголов'я; зручний пульт управління гучністю і мікрофоном на шнурі і м'які амбушури - все що потрібно для Вашого комфорту на цілий день. Завдяки легкості і компактності Ви завжди можете взяти гарнітуру з собою. Гарнітура 2E стане незамінним супутником для багатогодинних відеодзвінків; геймінга і прослуховування музики.
Легка і зручна стерео гарнітура 2E краще рішення для дому та офісу. Відмінне звучання і комфорт у використанні. Чутливий мікрофон з можливістю регулювання положення; регульоване наголов'я; зручний пульт управління гучністю і мікрофоном на шнурі і м'які амбушури - все що потрібно для Вашого комфорту на цілий день. Завдяки легкості і компактності Ви завжди можете взяти гарнітуру з собою. Гарнітура 2E стане незамінним супутником для багатогодинних відеодзвінків; геймінга і прослуховування музики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Чутливість | 110 дБ |
| Мікрофон | Стерео |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична тема | Закрите |
| Артикул | 2E-CH11SJ |
| Гарантія, міс | 12 |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр випромінювача | 30 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 Гц - 20 кГц |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Конструкція | накладні |
| Конструкція мікрофона | виносний |
| Максимальна відтворна частота | 20 кГц |
| Матеріал амбушюр | поролон |
| Мoдель | CH11 3.5mm / 2*3.5mm |
| Призначення | для комп'ютера |
| Наявність мікрофона | з мікрофоном |
| Спрямованість мікрофона | всеспрямований |
| Підтримка звуку | 2 |
| Підключення | дротове |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з мікрофоном |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Форма штекера | прямий |
| Колір | Black |
| Чутливість мікрофону | 58 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴







