-25%Мобільний телефон Samsung Galaxy Xcover7 6/128Gb Black (SM-G556BZKDEUC)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 775074-01-Т2
20 833 ₴
15 625 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
Galaxy XCover7 поєднує в собі обчислювальну потужність восьмиядерного процесора та 6 ГБ пам'яті для швидкої та ефективної роботи з будь-якими завданнями. Насолоджуйтесь 128 ГБ вбудованого сховища й додайте ще до 1 ТБ за допомогою карти пам'яті microSD.
Блискавична швидкість у будь-якій точці вашого розташуванняGalaxy XCover7 не дозволить зупинитися на досягнутому. У польових умовах або в офісі Galaxy XCover7 підтримує технологію 5G для надшвидкого з'єднання будь-де і будь-коли.
Бачити кожну деталь; працювати без зусильВеликий 6;6-дюймовий дисплей із роздільною здатністю FHD+ надає достатньо місця для зручного перегляду та читання. Крім того; яскравість 500 ніт забезпечує чітку видимість навіть при яскравому освітленні.
Міцний від краю до краюMIL-STD-810H підтверджує його міцність в екстремальних умовах; а клас захисту IP68 означає; що він є водо- та пилонепроникним. Крім того; його можна мити дезінфікуючими засобами і він витримає випадкові падіння.
Сенсорний екран створений для практичної роботиЗавдяки високій сенсорній чутливості; Galaxy XCover7 плавно реагує на дотики; забезпечуючи безперебійну роботу навіть у польових умовах.
Акумулятор; який не сповільнює вашу роботуЗберігайте динаміку завдяки довготривалому акумулятору ємністю 4050 мА·год. Коли він розряджається; то заряджається швидко й легко за допомогою швидкої зарядки на 15 Вт і зарядного пристрою POGO. Або просто замініть його на додаткову батарею і продовжуйте працювати в тому ж темпі.
Надійно закріплений; ретельно доглянутийБережіть свої безцінні активи. Galaxy XCover7 пропонує до 4 поколінь оновлень операційної системи та до 5 років оновлень системи безпеки; щоб ваш пристрій працював безперебійно; а ваші дані були належним чином захищені за допомогою Samsung Knox.
Ефективно використовуйте клавішу переходуСпеціалізується на прискоренні вашого дня. Налаштуйте клавішу XCover; щоб уникнути зайвих кроків у виконанні найпоширеніших завдань і рутинних дій. Налаштуйте клавішу переходу до певних дій; включаючи запуск призначених програм; швидке сканування штрих-коду за допомогою Knox Capture тощо.
Максимізація продуктивності найкращих працівниківНа відміну від фахівців з технічного обслуговування; інвентаризаторів або інженерів з безпеки; SAP Service and Asset Manager забезпечує основні необхідні процеси і послуги за допомогою оптимізованих функцій в Galaxy XCover7.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-G556BZKDEUC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Бездротові підключення | NFC |
| Відеоядро | Mali-G57 MC2 |
| Вбудовані датчики | цифровий компас |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.6" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 4050 mAh |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Захищені |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Galaxy Xcover7 6/128Gb Black |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| ОС | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 6 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 128 Gb |
| Оснащення | пило/вологозахист |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особливості | MIL-STD-810H |
| Особливості корпусу | краплеподібний виріз |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G |
| Розміри (мм) | 169.0 x 80.1 x 10.2 мм |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2408 pixels |
| Розширення пам'яті | до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
- Ціна: 15 625 ₴


