Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор BenQ XL2540K Dark Grey (9H.LJMLB.QBE)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 438203-01-Т2
24 179 ₴
18 134 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
24.5"; TN+film; 1920 x 1080; 240 Гц; 16:9; 320 кд/м2; 1000:1; 55 Вт; 1 х DVI-D; 2 х HDMI; 2 x USB 2.0; 1 х DisplayPort; 1 х 3.5мм Mini-Jack; поворот монітора (Swivel); поворотний екран (Pivot); регулювання нахилу; регулювання по висоті; 570 x 515 x 226 мм; VESA - 100x100 мм; немає; 7.5 кг; темно-сірий
24.5"; TN+film; 1920 x 1080; 240 Гц; 16:9; 320 кд/м2; 1000:1; 55 Вт; 1 х DVI-D; 2 х HDMI; 2 x USB 2.0; 1 х DisplayPort; 1 х 3.5мм Mini-Jack; поворот монітора (Swivel); поворотний екран (Pivot); регулювання нахилу; регулювання по висоті; 570 x 515 x 226 мм; VESA - 100x100 мм; немає; 7.5 кг; темно-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TN+Film |
| Формат екрану | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 9H.LJMLB.QBE |
| Вага без упаковки | 7.5 кг |
| Час відгуку матриці | 1мс (GtG) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 24.5" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Динамічна контрастність | 12 000 000:1 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | XL2540K Dark Grey |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 55 Вт |
| Розміри з підставкою | 570 x 515 x 226 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | 2021 |
| Технології синхронізації | NVIDIA G-SYNC |
| Технології покращення зображення | Low Light Blue |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 170/160 |
| Колір | Темно-сірий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.28 |
| Яскравість | 320 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 134 ₴






