Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1048
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100976-01-Т2
18 075 ₴
13 556 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1048 поєднує в собі простоту використання і неперевершені робочі характеристики. Цей комутатор спеціально призначений для мереж стандарту Ethernet (10 Мбіт/с); Fast Ethernet (100 Мбіт/с) і Gigabit Ethernet (1000 Мбіт/с) з використанням технології Seamless Link. Кожен порт підтримує пропускну спроможність до 2000 Мбіт/с в повнодуплексному режимі. Комутатор також підтримує контроль потоку IEEE 802.3 x для повнодуплексного режиму і контроль зворотного потоку для напівдуплексного режиму; щоб уникнути перевантажень і забезпечення надійної передачі даних.
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1048 (TL-SG1048) є відмінним вибором для поліпшення продуктивності мереж офісів і робочих груп. Завдяки використанню неблокірующіх архітектури та комутаційної здатності 96 Гбит/з цей комутатор може передавати і фільтрувати пакети на максимально можливу для мережного середовища швидкості для забезпечення максимальної пропускної спроможності. Динамічні світлоіндикатори відображають стан комутатора в режимі реального часу і дозволяють провести базову діагностику роботи пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 10000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | TL-SG1048 |
| Блок живлення | зовнішній |
| Можливість віддаленого керування | некерований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 260 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Кількість портів | 48 |
| Комутаційна здатність | 96 Гбит/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Мoдель | TL-SG1048 |
| Живлення | 100-240 В |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0 до 40 C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Сертифікація | ROHS |
| Системні вимоги | Windows XP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX/1000Base-T: неекранована вита пара категорії 5 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Температура зберігання | від -40 до 70 C |
| Тип | некерований |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 556 ₴

