Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%11 днів
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik LHG LTE18 (LHGGM&EG18-EA)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 770234-01-Т2
18 443 ₴
13 832 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MikroTik LHG LTE18 kit (модель LHGGM&EG18-EA) використовують для прийому мобільного інтернету з високою швидкістю до 1 Гбіт/с на відстані до 12 км від вежі мобільного оператора. Пристрій оснащений гігабітним Ethernet портом та антеною з посиленням 17 dBi. Підтримуються оператори Київстар; Vodafone; Lifecell; 3Mob. Точка доступу MikroTik LHG LTE18 kit (LHGGM&EG18-EA): великі відстані; ще більша швидкість з потужністю надшвидкого LTE модему категорії 18. Швидкість до 1.2 Gbps! Інтернет-рішення останньої милі для найвіддаленіших районів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 391 мм |
| Ширина | 391 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Артикул | LHGGM&EG18-EA |
| Вага | 2220 м |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 227 мм |
| Додаткові можливості | LTE |
| Додаткові інтерфейси | Micro SIM |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Мoдель | LHG LTE18 |
| Моніторинг та управління | RouterOS v7 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Робочий діапазон температури повітря | От -40 °C до +70 °C |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 at PoE (Power over Ethernet) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип антени | зовнішня (незнімна) |
| Тип пристрою | Wi-Fi цятка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 832 ₴







