-25%Монітор ASUS TUF Gaming VG34VQL1B
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 420674-01-Т2
25 855 ₴
19 391 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 019-77-78
TUF Gaming VG34VQL1B — це 34-дюймовий UWQHD (3440 x 1440) HDR 21:9 дисплей із надшвидкою частотою оновлення 165 Гц. Розроблений для геймерів та інших; хто шукає захоплюючий геймплей; він пропонує серйозні характеристики. TUF Gaming VG34VQL1B також має ексклюзивну функцію Variable Overdrive; яка точно налаштовує рівні OD; завдяки чому рух виглядає більш узгодженим у ширшому діапазоні змінної частоти кадрів.
- 34-дюймовий вигнутий ігровий монітор WQHD (3440x1440) 1500R із надшвидкою частотою оновлення 165 Гц; призначений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу
- Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB™) забезпечує час відгуку 1 мс (MPRT); усуваючи ореоли та розриви для чіткого зображення в іграх.
- Технологія FreeSync Premium для усунення розривів екрана та переривчастої частоти кадрів
- Технологія розширеного динамічного діапазону (HDR) із професійною кольоровою гамою забезпечує контрастність і продуктивність кольору; що відповідає сертифікації DisplayHDR 400
- Підтримує як Adaptive-Sync із відеокартами NVIDIA GeForce; так і FreeSync із відеокартами AMD Radeon. Сумісність із відеокартами серії NVIDIA GeForce GTX 10; GTX 16; RTX 20 та новішими відеокартами
- Вихід Full HD (1920 X 1080) при 120 Гц на PS5 і Xbox Series X/S
Ультраширока занурювальна кривизна
34-дюймова панель UWQHD (3440 X 1440) TUF Gaming VG34VQL1B забезпечує приголомшливе зображення з усіх кутів із кривизною 1500R; що гарантує; що кожна точка знаходиться на однаковій відстані від ваших очей. Це сприяє більшому комфорту перегляду — навіть під час тривалого використання — і дозволяє насолоджуватися широким кутом огляду з меншим спотворенням і зміною кольору під час ігор і перегляду фільмів.
Надшвидка частота оновлення 165 Гц
Вражаюча частота оновлення 165 Гц усуває затримку та розмиття руху; щоб дати вам перевагу в шутерах від першої особи; гонках; стратегіях у реальному часі та спортивних іграх. Ця надвисока частота оновлення дозволяє грати з найвищими налаштуваннями зображення та миттєво реагувати на те; що відображається на екрані.
Яскравіше зображення HDR
TUF Gaming VG34VQL1B оснащений технологією DisplayHDR 400; яка забезпечує більш плавний і тонкий контраст між найяскравішими та найтемнішими ділянками екрана. Він також забезпечує вражаючу пікову яскравість 400 ніт; що забезпечує яскравіші зображення.
Режим Multi−HDR
Два режими HDR дозволяють регулювати продуктивність HDR монітора на основі поточного сценарію перегляду.
Ергономічний дизайн
Завдяки ергономічній підставці TUF Gaming VG34VQL1B забезпечує регулювання нахилу; повороту та висоти; щоб ви могли легко знайти ідеальне положення для перегляду. Дисплей також сумісний зі стандартом VESA для настінного кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | TUF Gaming VG34VQL1B |
| Вага без упаковки | 9 кг |
| Вага з упаковкою | 11.74 кг |
| Час відгуку матриці | 1мс (MPRT) |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 333.7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 34" |
| Інтерфейси підключення | 3 x USB 3.0 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Статична контрастність | 4000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | TUF Gaming VG34VQL1B |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Обертання екрана (Swivel) | -10° ~ +10° |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 35 Вт |
| Розміри без підставки | 809 x 366 x 105 мм |
| Розміри з підставкою | 809 x 546 x 274 мм |
| Дозвіл | 3440×1440 |
| Коригування нахилу | -5° ~ +15° |
| Коригування висоти, мм | 130 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | 2021 |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Технології покращення зображення | Trace Free Technology |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.2325 |
| Ширина видимої області | 797.2 мм |
| Яскравість | 550 кд/м2 |
- Ціна: 19 391 ₴






