Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Монітор Philips 275E2FAE/00
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 403053-01-Т2
17 001 ₴
12 751 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
27"; IPS; 2560 x 1440; 75 Гц; 16:9; 350 кд/м2; 1000:1; 18.55 Вт; 2 х HDMI; 1 x Нeadphone; 1 х DisplayPort; регулювання нахилу; регулювання по висоті; 614 x 475 x 234 мм; VESA - 100x100 мм; 2 х 3 Вт; 5.23 кг; чорний
27"; IPS; 2560 x 1440; 75 Гц; 16:9; 350 кд/м2; 1000:1; 18.55 Вт; 2 х HDMI; 1 x Нeadphone; 1 х DisplayPort; регулювання нахилу; регулювання по висоті; 614 x 475 x 234 мм; VESA - 100x100 мм; 2 х 3 Вт; 5.23 кг; чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 275E2FAE/00 |
| Вага без упаковки | 5.23 кг |
| Вага з упаковкою | 7.59 кг |
| Час відгуку матриці | 1мс (MPRT) |
| Вбудовані колонки | 2 х 3 Вт |
| Висота видимої області | 335.66 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | 2 х HDMI |
| Динамічна контрастність | Mega |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Мoдель | 275E2FAE/00 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18.55 Вт |
| Розміри без підставки | 614 x 354 x 38 мм |
| Розміри з підставкою | 614 x 475 x 234 мм |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Технології покращення зображення | SmartImage Game |
| Тип монітора | Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Ширина видимої області | 596.74 |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 751 ₴






